Vyzkoušení na 12 týdnů

Vyzkoušení na 12 týdnů

Jako zahřívací kolo plného ročního online kurzu Tě čeká 12 intenzivních týdnů, plných úkolů a výzev. Každý týden je zaměřený na nějakou životní oblast (vize, cíle, afirmace, strachy, přání, sebelásku, vztahy, peníze a mnoho dalších).

Ke každé týdenní výzvě jsou spolu s afirmacemi přidány i příběhy, zajímavé články, vtipná a motivující videa a také vysvětlení, proč a jak se dá žít i jinak.


12 týdnů kurzu

• ZDARMA Deníček na míru (na začátku kurzu)

Možnost dokončení plného kurzu
1900 Kč
Plný roční online kurz
Výhodnější

Plný roční online kurz

Čeká Tě celých 52 týdnů plných úkolů a výzev, vedoucích k tvému rozvoji. Každý týden je zaměřený na nějakou životní oblast (vize, cíle, afirmace, strachy, přání, sebelásku, vztahy, peníze a mnoho dalších).

Ke každé týdenní výzvě jsou spolu s afirmacemi přidány i příběhy, zajímavé články, vtipná a motivující videa a také vysvětlení, proč a jak se dá žít i jinak.


• Doživotní neomezený přístup do všech 52 týdnů kurzu

• ZDARMA Deníček na míru (na začátku kurzu)

1000 Kč poukaz na Terapii Psych-K

• ZDARMA malé překvapení
6800 Kč

Zadáte své údaje

Do formuláře níže zadejte své fakturační údaje. Zkontrolujte si prosím pečlivě zadanou emailovou adresu, na ní totiž po uhrazení částky zasíláme Tvé unikátní přihlašovací údaje do online kurzu. Kurz je sice roční, ale přihlašovací údaje mají neomezenou platnost. Kurz tak můžeš a my to můžeme jen doporučit, absolvovat opakovaně. Pokaždé Ti vnese něco nového do života.

1.

Zaplatíte kurz

Zaplatit za kurz můžeš pohodlně skrze platební bránu, z mobilu pomocí QR kódu a nebo i klasicky přes účet. Na email Ti přijde nejen potvrzení o platbě a faktura, ale také unikátní přihlašovací údaje do online kurzu. Online kurzem Afirmace v praxi můžeš také udělat radost svým blízkým. Pro tuto možnost doporučujeme zakoupit kurz ve formě dárkového poukazu.

2.

Zlepšujete život

Po přihlášení do online kurzu se Ti otevře první týdenní výzva na cestě k Tvému sebepoznávání a zlepšování. Každý týden se Ti pak otevře další úkol spolu s vysvětlením, afirmací, citátém a s doplňujícími příběhy, zajímavými články nebo vtipnými a motivujícími videi. Přičemž pokaždé se zaměříme na jinou oblast jak si zlepšit život.

3.

Objednávka online kurzu Afirmace v praxi

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Co Tě čeká?

52 lekcí

V rámci kurzu Tě čeká každý týden jedna lekce. Absolvuješ tak rok plný úkolů, výzev a poznávání sama sebe.

Icon

~ 10 min. / den

Pouze tak málo stačí ke změně. Není potřeba sedět u jedné lekce co nejdelší dobu, ale je důležité se o změnu snažit.

Icon

Doživotní přístup

Stejně jako zakoupená kniha i náš kurz Ti zůstane na celý život. Můžeš ho tak využívat opakovaně a bez omezení.

Icon

Dárky zdarma

Dostaneš od nás osobní deník na míru, který Tě bude provázet aplikací v prů-běhu celého roku + malé překvapení.

Icon

Osobní kouč

Společně s kurzem získáte jedno sezení s certifikovaným osobním koučem v hodnotě 1 500 Kč zdarma.

Icon

Dlouhodobý účinek

Přečtením jedné “chytré knihy” se většinou nic nezmění. My věříme v postupné a dlouhodobé změny.

Icon

Zlepšení života

Kurz ti mimo jiné pomůže čelit různým strachům, pomůže ti získat nadhled, sebevědomí, najít talent nebo cestu.

Icon

Cenová dostupnost

52 lekcí s koučem by vás vyšlo zhruba na 78 000 Kč. Náš online kurz stojí jen 6 800 Kč, to je 11× méně!

Icon

Chceš se rozvíjet ještě dnes?

Objednat

Více informací o kurzu

365

příležitostí
ke šťastnějšímu
životu

52

týdnů plných
úkolů a výzev

3

dárky zdarma
v průběhu kurzu

1

kompletně nový
pohled na svět

Jak to funguje

Jak to funguje?

Každý týden se Ti otevře nový úkol spolu s vysvětlením, afirmací, citátém a s doplňujícími příběhy, zajímavými články nebo vtipnými a motivujícími videi. Každý týden je zaměřený na nějakou životní oblast: vize, cíle, afirmace, strachy, přání, sebelásku, vztahy, peníze a mnoho dalších.

Změna se dostaví jakmile se o ní budete snažit. Prosím neobjednávejte, pokud chcete zázraky na počkání. Změna zažitých zlozvyků, stereotypů a přeprogramování návyků se nestane za týden. Je potřeba trpělivost, víra, snaha a vytrvalost.

Jak to funguje
Co mi to přinese
Co mi to přinese

Co mi to přinese?

Větší, hlubší poznání sám sebe. Autentický přístup k životu – vím kdo jsem, kam chci jít a kde se právě nacházím. Zlepší se Ti postupně jednotlivé oblasti ve Tvém životě a zároveň zjistíš, jak spolu všechny krásně souvisí.

Pomůže Ti prohloubit sebelásku. Pomůže Ti čelit různým strachům a pomůže Ti i třeba najít svůj talent. Ukáže cestu, jak mít harmonický vztah, pomůže Ti ujasnit si svoje cíle a cestu k nim, získat sebevědomí a nadhled.

Dlouhodobý účinek

Celý život se učíte špatné návyky, přečtete si “chytrou knihu” a očekáváte, že se něco okamžitě změní? Takto bohužel mozek nefunguje, aby byl účinek dlouhodobý, je nutné ho postupně přeprogramovávat, vybočovat ze zajetých kolejí a pozvolna nahrazovat starý způsob myšlení tím novým. 1 rok / 52 týdnů už je doba, po které můžeme očekávat nějaké výsledky.

1.

Výrazná úspora peněz

52 lekcí s koučem by vás vyšlo zhruba na 1 500 Kč / h = 78 000 Kč. Náš online kurz stojí jen 6 800 Kč, to je více než 10x méně! Za jediný den tak zaplatíte pouhých 19 Kč, což odpovídá 1/2 průměrné ceny espressa. To je výše investice, která Ti změní život.

2.

Dárky zdarma

Na začátek od nás dostanete osobní deník na míru, abyste si měli po celý rok kam zapisovat své poznámky. Zdarma získáte také konzultaci s certifikovaným koučem v hodnotě 1 500 Kč. V průběhu roku pak dostanete malé hodnotné překvapení a v neposlední řadě získáte také kompletní změnu života, která je k nezaplacení.

3.

Díky Afirmacím

Díky Afirmacím

Objevíte klíč
k vaší psychice

Díky Afirmacím

Naprogramujete
svou mysl

Díky Afirmacím

Vezmete život
do svých rukou