Získejte přístup do prvních 12 týdnů kurzu za zvýhodněnou cenu

Objednat zkrácenou verzi
Jak to funguje

Jak to funguje?

Každý týden se Ti otevře nový úkol spolu s vysvětlením, afirmací, citátém a s doplňujícími příběhy, zajímavými články nebo vtipnými a motivujícími videi. Každý týden je zaměřený na nějakou životní oblast: vize, cíle, afirmace, strachy, přání, sebelásku, vztahy, peníze a mnoho dalších.

Změna se dostaví jakmile se o ní budete snažit. Prosím neobjednávejte, pokud chcete zázraky na počkání. Změna zažitých zlozvyků, stereotypů a přeprogramování návyků se nestane za týden. Je potřeba trpělivost, víra, snaha a vytrvalost.

Jak to funguje
Co mi to přinese
Co mi to přinese

Co mi to přinese?

Větší, hlubší poznání sám sebe. Autentický přístup k životu – vím kdo jsem, kam chci jít a kde se právě nacházím. Zlepší se Ti postupně jednotlivé oblasti ve Tvém životě a zároveň zjistíš, jak spolu všechny krásně souvisí.

Pomůže Ti prohloubit sebelásku. Pomůže Ti čelit různým strachům a pomůže Ti i třeba najít svůj talent. Ukáže cestu, jak mít harmonický vztah, pomůže Ti ujasnit si svoje cíle a cestu k nim, získat sebevědomí a nadhled.

Dlouhodobý účinek

Celý život se učíte špatné návyky, přečtete si “chytrou knihu” a očekáváte, že se něco okamžitě změní? Takto bohužel mozek nefunguje, aby byl účinek dlouhodobý, je nutné ho postupně přeprogramovávat, vybočovat ze zajetých kolejí a pozvolna nahrazovat starý způsob myšlení tím novým. 1 rok / 52 týdnů už je doba, po které můžeme očekávat nějaké výsledky.

1.

Výrazná úspora peněz

52 lekcí s koučem by vás vyšlo zhruba na 1 500 Kč / h = 78 000 Kč. Náš online kurz stojí jen 6 800 Kč, to je více než 10x méně! Za jediný den tak zaplatíte pouhých 19 Kč, což odpovídá 1/2 průměrné ceny espressa. To je výše investice, která Ti změní život.

2.

Dárky zdarma

Na začátek od nás dostanete osobní deník na míru, abyste si měli po celý rok kam zapisovat své poznámky. Zdarma získáte také konzultaci s certifikovaným koučem v hodnotě 1 500 Kč. V průběhu roku pak dostanete malé hodnotné překvapení a v neposlední řadě získáte také kompletní změnu života, která je k nezaplacení.

3.

Díky Afirmacím

Díky Afirmacím

Objevíte klíč
k vaší psychice

Díky Afirmacím

Naprogramujete
svou mysl

Díky Afirmacím

Vezmete život
do svých rukou