Co je to PSYCH-K®

PSYCH-K je příjemný způsob jak přeprogramovat software naší mysli a změnit předlohu našeho života! Jednoduše řečeno, je to duchovní proces s psychologicky pozitivním dopadem.

Autorem této metody je psychoterapeut Rob Williams a nejznámějším jejím propagátorem je přední buněčný biolog, otec epigenetiky a univerzitní pedagog Dr. Bruce H. Lipton, PhD., autor světových bestselerů Biologie víry, Spontánní evoluce a Líbánkový efekt, který říká:

„PSYCH-K představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.“

PSYCH-K vám umožňuje rychle a bezbolestně měnit podvědomé přesvědčení, které omezuje plné vyjádření vašeho potenciálu v životě. Samotný proces změny přesvědčení trvá několik minut.

Více informací

Jak to funguje

Jak to funguje?

Celý proces je řízen výhradně moudrostí vašeho těla, podvědomí a nadvědomí s využitím svalového testu. PSYCH-K® využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky, a psychoneuroimunologie. PSYCH-K® je velmi účinná a rychlá metoda, umožňující změnu negativních, limitujících podvědomých přesvědčení, bez toho aniž by bylo potřeba znát jejich původ.

Jak to funguje
Jaké jsou výsledky
Co mi to přinese

Jaké jsou výsledky?

Budete moci využít svůj plný potenciál bez nepotřebných a starých programů strachu, úzkosti, nedůvěry, nelásky a omezení. PSYCH-K® je jednoduchý způsob, jak přepsat software vaší mysli. Navrátíte se do svého středu, rozpomente si na to, kým skutečně jste.

Jak to probíhá?

Objednávka

Objednávat se můžete pomocí formuláře níže, dále pak na emailu info@zivotduhy.cz, nebo telefonicky na +420 602 423 666. Cena za sezení je 1000 Kč za 1-1,5 hodiny.

1.

Osobní sezení

Sezení probíhá v příjemném prostředí našeho statku v Lesůňkách. Společně (u dobré kávy nebo čaje) probereme s čím přicházíte a co chcete změnit. Společně vytvoříme podporující prohlášení (přesvědčení, afirmace) se kterými budeme nadále pracovat. Poté svalovým testem zjistíme jestli jsou pro Tebe prohlášení vhodná a bezpečná. Na konci sezení vytvoříme plán, aby jste byli schopní nové přesvědčení realizovat ve svém životě.

2.

Očekávaná změna

Naše přesvědčení jsou z 95% zodpovědná za to, jak vypadá náš život. Samotný proces změny trvá několik minut. Díky PSYCH-K dokážeme společně najít původce vašich omezujících myšlenek a hlavně je efektivně a velmi rychle změnit.

 

3.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.